Skip to content

מה אנחנו יודעים לעשות Design & Content Solutions

DFINE מתמחה בתוצרים שיווקיים איכותיים עבור חברות הפועלות בשוק הבינלאומי.

בנוסף למצגות מתקדמות למטרות כגון גיוס השקעה, גיוס שותפים אסטרטגיים, הופעה בכנסים בחו"ל ועוד,

אנו מייצרים עבור לקוחותינו את המעטפת המיתוגית והשיווקית השלמה לפנייה לשוק הגלובלי –

ממיתוג ויזואלי ובניית אסטרטגית שפה ועד הדמיות תלת מימד ותרגומים לכל שפה.

איפיון שפה

בניית שפה וקול ייחודי למותגים, מחקר אסטרטגי ועד בחירת שמות והגדרת המסר המיתוגי ויישום התוצרים בכל חומרי השיווק הרלוונטיים

מיתוג

בניית שפה ויזואלית חדשה למותג (Look & Feel) או שדרוג השפה הגרפית הקיימת ובניית לוגו, ספר מותג, שילוט, ויישום התוצרים בחומרי השיווק הרלוונטיים

תכנים שיווקיים טקסטואליים

פרופילי חברה, ברושורים, One Pagers, תסריטים לסרטוני תדמית, הדרכה ושיווק, חומרים לתערוכות, תוכן ברשת ועוד

עיצוב ותוכן לדיגיטל

אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם והדבר החדש הבא

עיצוב גרפי למרקום

חומרים שיווקיים מודפסים פרופילי חברה, ברושורים, קטלוגים, ניירת רול-אפים, חומרים לתערוכות

תוכן עיסקי באנגלית ותרגומים

תכנים עיסקיים באנגלית לכל מטרה. תרגום מקצועי ולוקליזציה מכל שפה, לכל שפה

אינפוגרפיקה

הפיכת מסרים טקסטואליים מורכבים לגרפיקות פשוטות וקלות להבנה

הדמיות תלת-מימד

הדמיות ואנימציות פוטו-ריאליסטיות של מוצרים, ואריזות לצרכים שיווקיים

עיצוב אתרים ו- UI

עיצוב גרפי וביצוע לאתרים רספונסיביים ועיצוב ממשקי משתמש (UI)

התהליך שלנו

היכרות

בשלב הראשון ניפגש, פנים אל פנים, טלפונית, או בשיחת וידאו. נשתה קפה ונשמע מכם עליכם, על החברה או המוצר, על קהל היעד, על הסביבה העסקית, ועל היעדים שלכם. בשלב הבא נאסוף את כל התוכן הרלוונטי קיים אצלכם (בחסיון מוחלט כמובן). ומידה ונגלה כי צריך אינפורמציות נוספות, נבקש מכם לשלוח לנו את החסר בזמן שאנחנו מתחילים לעבוד עם מה שיש.

מחקר ואפיון

זה השלב בו אנחנו עוברים על כל המידע אשר נשלח מכם, לומדים, מנתחים, מעבדים ומסננים את התוכן הרלוונטי למטרת המצגת. בנוסף אנו מבצעים מחקר עצמאי על מנת ללמוד את השוק, המתחרים וקהלי היעד. לכשיושלם התהליך, נאפיין את השפה והטון ונבנה Flow (מבנה מצגת) אשר ישמש כבסיס לכתיבת המצגת.

תוכן

עכשיו מגיעים לתכל'ס – השלב בו כל המידע שהוזכר הופך לטקסט קצר, מדויק ואפקטיבי. תוכן עסקי באנגלית ברמה הגבוהה ביותר (native, כמובן), התואם את המטרה אשר לשמה התכנסנו. חלק מהתכנים שייכתבו יופיעו במצגת כטקסט וחלקם יתורגמו לוויז'ואל ע"י המעצב. מיותר לציין (אבל נציין בכל זאת) שכל שקף בנוי על מנת לתמוך בנרטיב ובמציג ולאפשר לו הצגה קולחת ואפקטיבית. במידה והמצגת מיועדת לשליחה, התוכן ייבנה בהתאם.

עיצוב

הגיע הרגע בו אלף מילים (או 7) הופכות לתמונה. בשלב זה התוכן והעיצוב נפגשים אצלנו, עוברים על הבריף, על כל המצגת ועל כל שקף ושקף בנפרד על מנת לייצר עיצוב חכם התואם את המסרים והיעדים. גם העיצוב, מעבר להיותו מרשים, נשען על הבנה עסקית רחבה ועל נסיון של שנים רבות בתרגום של מידע מורכב למסרים וויזואליים. וטוב, הוא גם מאד יפה.

ה'וואו פקטור'

לכשיושלם תהליך העיצוב, נשתמש בכלי עיצוב מתקדמים על מנת להוסיף אלמנטים אנימטיביים ואינטראקטיביים אשר יעניקו למצגת מראה עדכני, רענן וחדשני. חשוב לציין שהמצגת הסופית אותה אתם מקבלים יושבת על כלים פתוחים, משמע תוכלו לעדכן או לשנות אותה עצמאית בכל עת. כפי שניתן להבין, אנחנו עובדים בצורה ממוקדת ויסודית. יחד עם זאת הנסיון הרב שלנו מאפשר לנו לייצא מצגות במהירות גדולה יחסית גם כאשר הדד ליין הוא אתמול (והוא תמיד אתמול).